Inna » Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
dzisiaj: 5, wczoraj: 137
ogółem: 1 155 371
statystyki szczegółowe
|
Grupa A:
AVE Krzywda
KS System
Chill Team
Rosół Team
CPI Zawady
Drukarnia Ragus
Grupa B:
Błękitni Pogorzel
Wolni Strzelcy
Tynk-pol
Płomień Górki
Amatorzy
Regulamin turnieju:
https://s2.fbcdn.pl/5/clubs/13455/data/docs/regulamin-amatorskiego-turnieju-pilki-noznej.doc
Grafik turnieju:
https://s2.fbcdn.pl/5/clubs/13455/data/docs/turniej-zakladowy-orlik-grafik-2-naprawiony-.doc
Listy zawodników:
https://s2.fbcdn.pl/5/clubs/13455/data/docs/listy-zawodnikow-turniej-marek.doc
Amatorski Turniej Piłki Nożnej o Puchar
Radnego Rady Powiatu Garwolińskiego
Marka Ziędalskiego
21 sierpnia 2016 r.
Boisko w Krzywdzie
Grupa A
L.p. | Nazwa drużyny |
1A | AVE Krzywda |
2A | KS System |
3A | Chill Team |
4A | Drukarnia Ragus |
5A | Rosół Team |
6A | CPI Zawady |
Grupa B
L.p. | Nazwa drużyny |
1B | Wolni Strzelcy |
2B | Pogorzel |
3B | Amatorzy |
4B | Tynk-pol |
5B | Płomień Górki |
Amatorski Turniej Piłki Nożnej o Puchar
Radnego Rady Powiatu Garwolińskiego
Marka Ziędalskiego
21 sierpnia 2016 r.
Boisko w Krzywdzie
Terminarz gier Grup A i B
Godzina meczu | Nazwa drużyny | Nazwa drużyny | Wynik |
9:30 A | Chill Team | AVE Krzywda |
|
9:43 A | Drukarnia Ragus | Rosół Team |
|
9:56 A | CPI Zawady | KS System |
|
10:09 A | Chill Team | Drukarnia Ragus |
|
10:22 A | AVE Krzywda | KS System |
|
10:35 A | Rosół Team | CPI Zawady |
|
10:48 A | KS System | Drukarnia Ragus |
|
11:01 A | Chill Team | Rosół Team |
|
11:14 A | CPI Zawady | AVE Krzywda |
|
11:27 A | KS System | Chill Team |
|
11:40 A | Rosół Team | AVE Krzywda |
|
11:53 A | Drukarnia Ragus | CPI Zawady |
|
12:06 A | Rosół Team | KS System |
|
12:19 A | CPI Zawady | Chill Team |
|
12:32 A | Drukarnia Ragus | AVE Krzywda |
|
Przerwa 20 minut | |||
13:00 B | Tynk-pol | Płomień Górki |
|
13:15 B | Amatorzy | Wolni Strzelcy |
|
13:30 B | Błękitni Pogorzel | Tynk-pol |
|
13:45 B | Płomień Górki | Wolni Strzelcy |
|
14:00 B | Amatorzy | Tynk-pol |
|
14:15 B | Płomień Górki | Błękitni Pogorzel |
|
14:40 B | Wolni Strzelcy | Błękitni Pogorzel |
|
14:55 B | Płomień Górki | Amatorzy |
|
15:10 B | Tynk-pol | Wolni Strzelcy |
|
15:25 B | Błękitni Pogorzel | Amatorzy |
|
Półfinały (1A-2B i 1B-2A) *
Godzina meczu | Nazwa drużyny | Nazwa drużyny | Wynik |
I - 15:50 |
|
|
|
II - 16:05 |
|
|
|
*- kolejność półfinałów będzie ustalona w trakcie turnieju
Mecz o III miejsce
Godzina meczu | Nazwa drużyny | Nazwa drużyny | Wynik |
16:20 |
|
|
|
Wielki Finał
Godzina meczu | Nazwa drużyny | Nazwa drużyny | Wynik |
16:30 |
|
|
|
Amatorski Turniej Piłki Nożnej o Puchar
Radnego Rady Powiatu Garwolińskiego
Marka Ziędalskiego
Ostateczna kolejność
L.p. | Nazwa drużyny |
1 |
|
2 |
|
3 |
|
4 |
|
5 |
|
6 |
|
7 |
|
8 |
|
9 |
|
10 |
|
11 |
|
Król Strzelców –
Najlepszy Bramkarz –
Najlepszy zawodnik turnieju –
Najbliższa kolejka 8 |
|
AVE Krzywda | 4:3 | WKS Puznów |
2019-10-13, 14:00:00 AVE Arena w Krzywdzie |
||
relacja » |
Ostatnia kolejka 7 | |||
| |||
| |||
| |||
|